Youwin ile mutluluk kazanmaktır.

Mutluluk Kazanmaktır

Türkiye Süper Lig, tüm futbolseverlerimiz tarafından ilgi ile takip edilmeye devam ediyor. Gerek tuttuğumuz takımlar, gerekse de ligimizin farklı dinamikleri bu aşkı yaşatıyor. Youwin de bu Süper Lig ve takım aşkınızı desteklemeye geliyor! Yeni promosyon “Mutluluk Kazanmaktır” ile siz de tuttuğunuz takım ile birlikte kazanmaya başlayın!

Süper Lig 2020/21 sezonu boyunca HER HAFTA tuttuğunuz takıma özel 1000₺’ye varan özel teklifler sizlerle olacak. Hesabınıza giriş yapın, favori takımınızı seçin ve kampanyaya katılın. Taraftarı olduğunuz ve seçtiğiniz takıma özel, haftalık sürprizlerde yer alın ve takımınızın bir önceki performansına göre sürpriz ödüllerinizi kazanın!

Takımınızın kazanmasını her taraftar gibi siz de çok istersiniz. Kazanınca o hafta mutlu, kaybedince ise üzgün geçer. En sevdiğiniz bahis sitesi Youwin, en sevdiğiniz takım ile birlikte bir iş birliğine giriyor. Favori takımınız kazandıkça, Youwin’de siz de kazanın!

Mutluluk Kazanmaktır

Mutluluk Kazanmaktır Katılım Şartları

Mutluluğunuzu arttırmak ve kampanyamız ile 1000₺’ye kadar ödül kazanmak için yapmanız gerekenler ise şu şekilde:

  • Hesabına giriş yap ve favori Süper Lig takımını seç
  • Haftalık etkinliklere katıl
  • Ödülün anons edilmesinin ertesi günü 10:30’a kadar göreve katıl
  • Kampanya başlangıç tarihinden önce kaydolan müşteriler için: Kampanya başlangıç tarihinden önceki son 4 hafta içerisinde en az bir ödemen olsun ve /veya Kampanya başlangıç tarihini takip eden her 4 haftada en az bir ödeme yaparak kampanyaya dahil olursun.
  • Mevcut müşteriler + başlangıç tarihinde / sonrasında kaydolan müşteriler için: Kampanya başlangıç tarihini takip eden her 4 haftada en az bir ödeme yaparak kampanyaya dahil olursun.

Gönül verdiğiniz takım ve tüm sevdiklerinizle geçireceğiniz güzel günler ve harika bir Süper Lig 20/21 Sezonu dileriz! Mutluluk kazanmaktır, kazanmanın adresi ise her zaman Youwin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

thirteen + 12 =